KURUMSAL
HAKKIMIZDA
 
Kalite, güven ve başarı...
 
Taş Center, köklü tecrübelerinden edindiği ilham ve güveni müşterileriyle buluşturma hedefiyle 2014 yılında kuruldu. Alanında uzman kadrosu, profesyonel çalışma anlayışı ve ilk günkü heyecanını koruyan hizmet garantisiyle fark yaratan Taş Center; teknolojiyi benimseyen yapısıyla da alanının lider ismi hâline geldi.
 
Başlangıçta restorasyon çalışmalarıyla yola koyulan firma, sonrasında taş camii ve minare çalışmalarıyla yolculuğunu sürdürdü. Üç kuşağın köklü tecrübelerini çatısı altında barındıran Taş Center, geçmişin estetik anlayışını günümüzün modern teknolojik yenilikleriyle harmanladı. Cnc makinası sayesinde ahşap işlemesi alanında da hizmet veren firma; çeşme, mezar, şömine, barbekü ve daha pek çok işlemde doğal taş ve mermerlerle eşsiz çalışmalar yaratmaktadır.
 
El işçiliğinde sağladığı başarı ve CNC makinası sayesinde taşlarda yarattığı motifler sayesinde rakipleri arasından sıyrılan Taş Center, güven odaklı çalışma anlayışını güleryüzlü hizmetiyle harmanlamaktadır. Teknolojik trendleri takip eden, deneyimlerini gelecek nesillere güvenle aktarmak isteyen ve daima memnuniyet odaklı çalışmalar üreten Taş Center; başarı dolu yolculuğuna aralıksız devam etmektedir.
 
Taşın gücüne yaşamın güzelliğini işlemek için...
E-BÜLTEN
   
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Taş Center © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.